MASZ PYTANIA? +48 517 493 963
NAPISZ DO NAS kontakt@rentnadolnik.pl

8,1% roczna rentowność

Jeśli nie chcesz samemu zajmować się wynajmem przekaż to operatorowi. Wybierz jeden z wariantów współpracy.

Zobacz więcej

Osiągnięcia

JESTEŚ TUTAJ: Osiągnięcia

Początki Grupy Partner sięgają 1984 roku. Początkowa działalność ślusarska, produkcja drobnych elementów konstrukcyjnych i drobne prace budowlano montażowe, przerodziły się w działalność budowlaną jako podwykonawca, a od ponad 15 lat firma działa jako generalny wykonawca inwestycji na terenie całej polski.

Od 2000 roku Grupa działa również w obszarze wynajmu mieszkań, głównie poprzez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Obecnie zasoby mieszkaniowe Partner TBS przeznaczone na wynajem składają się z 21 budynków wielorodzinnych, z 592 mieszkaniami. Zasoby mieszkaniowe na wynajem zlokalizowane są w Poznaniu, Słupcy, Kórniku, Murowanej Goślinie, Tulcach i Szamotułach.

W 2011 roku Grupa Partner rozpoczęła w partnerstwie z Murapol S.A. projekt budowlany osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego Poznań Winogrady, o powierzchni 32 000 m2. Zrealizowaliśmy inwestycje na terenie Poznania (m.in. Osiedle Atrium Grunwald przy ulicy Bosej, Atrium Sielska 22 przy ulicy Sielskiej, inwestycja Willa Leśna przy ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły). Aktualnie realizujemy inwestycje: Młyn nad Cybiną, Śródka OdNowa, Przystań Warta i Nadolnik Compact Apartments.

Każdą z inwestycji realizujemy kompleksowo – od projektu, przez wykonanie, aż do usług posprzedażowych, takich jak serwis techniczny dostępny dla Mieszkańców. Na każdym z tych etapów proponujemy rozwiązania sprawdzone, najbardziej efektywne, a przede wszystkim ułatwiające administrowanie zasobami mieszkaniowymi. Każda nasza inwestycja to kolejne cenne doświadczenia na rynku nieruchomości.

Szerszy opis Grupy Partner znajdziecie Państwo na stronie www.grupa-partner.com.pl/o-grupie

 

Wielkopolskie Centrum Nieruchomości Sp. o.o. działa na rynku od 2000 roku. Jednym z udziałowców spółki jest wybitny specjalista branży nieruchomości prof. dr hab. Henryk Gawron.

WCN jest firmą o bogatym doświadczeniu w zakresie obsługi rynku nieruchomości: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami i doradztwa w inwestowaniu oraz organizacją i prowadzeniu studiów podyplomowych, szkoleń, kursów oraz praktyk zawodowych.

Firma wyspecjalizowała się w organizacji Studiów podyplomowych z zakresu Wyceny Nieruchomości oraz Praktyk zawodowych dla Rzeczoznawców Majątkowych. W tym zakresie współpracuje ze Stowarzyszeniem Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego. Organizuje również kursy dla Pośredników w obrocie nieruchomościami i Zarządców nieruchomości. Wspólnie z Rokietnickim Ośrodkiem Sportu, Centrum Tenisowym Kortowo oraz Termami Maltańskimi, spółka organizuje kurs „Zarządzanie obiektami sportowo-rekreacyjnymi”.

Od początku działalności WCN przeszkoliło ponad 1500 pośredników, zarządców i rzeczoznawców majątkowych. Obecnie wielu absolwentów pracuje w znanych i renomowanych firmach związanych z branżą nieruchomości, jak również jako wykładowcy akademiccy na wyższych uczelniach.

Spółka pomaga oraz realizuje inwestycje deweloperskie zarówno w Poznaniu jak i w innych miastach Polski. Współpracuje między innymi przy osiedlu domów jednorodzinnych w Doliwcu Leśnym k/Zaniemyśla, osiedlu Kolorowym położonym w Poznaniu przy ul. Bratumiły, budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Jeżyckiej, oraz pośredniczy przy sprzedaży obiektów i gruntów spółki Veolia Energia Poznań S.A.

Wielkopolskie Centrum Nieruchomości sp. z o.o. współpracowało przy uchwalaniu Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego, oraz brało udział w sprzedaży ponad 700 działek letniskowych i budowlanych położonych głównie w gminach Skoki, Kaźmierz, Zaniemyśl, Tarnowo Podgórne, Gniezno i Czeniejewo.

WCN profesjonalnie zarządza 11 Wspólnotami Mieszkaniowymi i Spółdzielnią Mieszkaniową.

W ciągu ostatnich kilku lat Spółka zajmowała się wynajmem i komercjalizacją szeregu nieruchomości w powiecie poznańskim. Obecnie zajmuje się między innymi komercjalizacją i zarządzaniem zespołem budynków apartamentowych położonych w Lusówku (inwestycja Zielone Lusówko).

Wielkopolskie Centrum Nieruchomości sp. z .o.o. jest współzałożycielem oraz członkiem wspierającym Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Rynku Nieruchomości oraz prowadzi ścisłą współprace ze Stowarzyszeniem Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego,  Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, oraz Wielkopolskim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Szerszy opis Wielkopolskiego Centrum Nieruchomości znajdziecie Państwo na stronie www.wcn.org.pl

Sprawdź ile możesz zyskać!

Zakup smart apartamentu w Nadolnik Compact Apartments to bardzo atrakcyjna inwestycja w porównaniu do tradycyjnych metod inwestowania kapitału. Nieruchomość jako lokata długoterminowa – to tylko jeden z wiodących elementów całego projektu Nadolnik.

*W kalkulatorze użyto cen netto z wykończeniem

Wartość inwestycji po 5 latach -

Wartość inwestycji po 10 latach -