MASZ PYTANIA? +48 517 493 963
NAPISZ DO NAS kontakt@rentnadolnik.pl

8,1% roczna rentowność

Jeśli nie chcesz samemu zajmować się wynajmem przekaż to operatorowi. Wybierz jeden z wariantów współpracy.

Zobacz więcej

Informacje dla inwestorów

JESTEŚ TUTAJ: Informacje dla inwestorów

Zakup smart apartamentu w Nadolnik Compact Apartments to bardzo atrakcyjna inwestycja w porównaniu do tradycyjnych metod inwestowania kapitału. Nieruchomość jako lokata długoterminowa – to tylko jeden z wiodących elementów całego projektu Nadolnik. Smart apartament pozwala wygenerować znaczący przychód z tytułu wynajmu. Niewątpliwą zaletą jest możliwość odliczenia podatku VAT (23%) przy zakupie, a także pomniejszenia podatku dochodowego z tytułu najmu o wiele kosztów (odsetki od kredytu, amortyzacja, ubezpieczenia, remonty itp.). Wszystko to stwarza możliwość zwrotu zainwestowanego kapitału w krótkim czasie.

Smart apartament pozwoli generować przychody w trojaki sposób:

  • Jako Inwestor zarządzacie Państwo wynajmem swojego apartamentu. Istnieje możliwość zakupu lokalu z wykończeniem „pod klucz” lub urządzenia go samemu,
  • Przekazują Państwo lokal profesjonalnemu zarządcy Rent Compact Apartments a współpraca opiera się na gwarantowanej stopie zwrotu z zainwestowanego kapitału netto na poziomie 6%. Należy pamiętać o opłaceniu podatku od nieruchomości a całą resztą zajmuje się operator. Opłaci on nawet ubezpieczenie Państwa lokalu,
  • Przekazują Państwo lokal profesjonalnemu zarządcy Rent Compact Apartments a współpraca opiera się na założeniach operatora (5% pustostan w skali roku oraz opłata na poziomie 10% od przychodu). Dzięki czemu przewidywana stopa zwrotu z zainwestowanego kapitału to ponad 8,1%. Należy pamiętać o opłaceniu podatku od nieruchomości i ubezpieczenia lokalu.

Sprawdź ile możesz zyskać!

Zakup smart apartamentu w Nadolnik Compact Apartments to bardzo atrakcyjna inwestycja w porównaniu do tradycyjnych metod inwestowania kapitału. Nieruchomość jako lokata długoterminowa – to tylko jeden z wiodących elementów całego projektu Nadolnik.

*W kalkulatorze użyto cen netto z wykończeniem

Wartość inwestycji po 5 latach -

Wartość inwestycji po 10 latach -